Ponuka nehnuteľností

Lukratívny stavebný pozemok s výhľadom na Bratislavu

470 000,00 €

Exkluzívne ponúkame na predaj lukratívny stavebný pozemok s úžasným výhľadom na Bratislavu spolu s projektom moderného RD (189,7m2) od renomovaného ateliéru a podanou žiadosťou na stavebné povolenie.

Doprajte si exkluzívne bývanie v úplne novej modernej vilovej štvrti priamo v Bratislave pod lesmi Malých Karpát. Vytvorte si svoj nový domov v bezpečnej lokalite, na hranici bratislavských mestských lesov, v prostredí plnom zelene a pokoja s panoramatickým výhľadom na Bratislavu, no zároveň na skok od centra mesta. Ak teda hľadáte pre seba a svoju rodinku bývanie, ktoré je spojené s prírodou, no nechcete denne tráviť množstvo času cestovaním do centra mesta, tak práve táto nehnuteľnosť je pre vás ako stvorená. Pozemok je však vhodný aj ako investícia, ktorá vám v čase rastúcej inflácie nielen uchová, ale aj zhodnotí celú výšku vašej investície.

POZEMOK:
Bratislava III – Nové mesto – Ahoj Briežky
– rovinatý
– 655 m2
– dĺžka 29 m, šírka 23 m
– ideálny rozmer pozemku
– v cene je zahrnutý projekt rodinného domu od renomovaného architektonického ateliéru Apex architects, ktorý v maximálnej možnej miere využíva pozemok vzhľadom na regulatívy (UPI – IZP max 22%, KZ min 40%)
– aktuálne podaná žiadosť na stavebnom úrade o stavebné povolenie
– všetky IS na pozemku, vrátane optickej siete Telekom

DOM:
– moderný dom 189,7 m2, 2 NP
– od renomovaného ateliéru (projekt v cene pozemku)
– podaná žiadosť na stavebné povolenie
– parking pre 3 autá

OKOLIE:
– veľa zelene a pokoj
– cyklotrasy, turistické trasy, hubárčenie, Kamzík cca pol hod. pešo, Železná studnička cca hod. pešo
– výborná dostupnosť do centra mesta
– napojenie na Račiansku ulicu, kde nájdete školy, škôlky, kompletnú občiansku vybavenosť

POHĽAD KANCELÁRIE HOUSE & WEBER:
Lokalita projektu Ahoj Briežky smerom od Račianskej/Sliačskej ulice popod úpätie Malých Karpát vám ponúkne ideálnu rovnováhu medzi vôňou lesa a životom v meste, pocitom súkromia, pokoja, bezpečia a samozrejme i výhľadov na krásnu panorámu mesta. Ak ste milovníkom prírody, turistiky (Kamzík pol hodinka pešo, Železná Studnička hodinka pešo) a preferujete aktívny pohyb na čerstvom vzduchu (cykloturistika, prechádzky v lese, hubárčenie), projekt Ahoj Briežky bude pre vás výbornou voľbou. Lokalita sa okrem iného vyznačuje aj veľmi dobrou dostupnosťou do centra mesta Sliačskou ulicou, ktorá sa kolmo pripája na Račiansku ulicu, kde nájdete škôlky, školy, obchody a potrebnú občiansku vybavenosť. Z druhej strany súkromného areálu sa nachádza nedotknutá príroda bratislavského lesoparku.

CENA:
470 000 Eur + DPH
vrátane provízie a kvalitného servisu maklérskej kancelárie HOUSE & WEBER

Maklérska kancelária HOUSE & WEBER vznikla po dlhoročných skúsenostiach jednotlivcov ako odpoveď na silnejúci dopyt po kvalitných slúžbách, nadštadardnom servise, výbornej komunikácii a obojstrannej dôvere. Celý tím kancelárie HOUSE & WEBER neustále pracuje v prospech našich klientov, nielen pri samotnom predaji, ale aj v rámci poradenstva po samotnom prevode nehnuteľností. Profesionálnym prístupom špecialistov v celom procese dokážeme od samotnej jedinečnej prezentácie nehnuteľností, cez cielený marketing až po kvalitný servis advokátskej kancelárie s najvyššiou právnou ochranou predať nehnuteľnosť za najvýhodnejších podmienok. V celom procese predaja je náš klient našim partnerom, je neustále o všetkom informovaný a oboznámený o všetkých ďalších potrebných krokoch pre úspešné a bezpečné dokončenie obchodu.
V HOUSE & WEBER plníme sny o bývaní

Stanislav Barta

Kontaktujte realitného makléra

Zdieľať túto nehnuteľnosť

Chcete dostávať informácie o tejto nehnuteľnosti?

Vyberáme pre Vás

Na predaj

Krásny 4-izbový charizmatický podkrovný byt v centre Hainburgu

199 000 €
Splátka hypotéky : 839 € / mesiac

4-izbový

96 m2

Bratislava I

Na predaj

Nízkoenergetický dom so záhradou v tichej slepej uličke v Bratislave

399 900 €
Splátka hypotéky : 1 193 € / mesiac

4-izbový

664 m2

Bratislava II

Na predaj

Novostavba RD v štandarde s priamym výhľadom na Vysoké Tatry

309 900 €
Splátka hypotéky : 992 € / mesiac

4-izbový

125.4 m2

Vysoké Tatry

Blog

Keď je zmena prvým krokom k úspechu

Naša odvaha, váš zisk

S HOUSE & WEBER nie je nič nemožné

Z predajcov stavebníci

Čaká nás rast alebo pokles cien nehnuteľností?

Exkluzivita ako nástroj kancelárie pre vyššie zhodnotenie