Referencie

Nuz, nezvyknem prehanat. A ked poviem, ze p. Barta je najlepsi realitny agent, s ktorym som kedy pracovala, tak si za tym stojim. Od mimoriadne slusneho a profesionalneho spravania, cez rychlost sprocesovania transakcie, sluzby upravy nehnutelnosti, az po bezchybne vypracovane a po pravnej stranke vysoko kvalitne zmluvy (viem posudit vdaka mojej 30 rocnej praxi, kde denne revidujem 3-5 zmluv) – jednoducho maximalne kvalitna a profesionalna sluzba. Ak hladate spickoveho realitneho agenta, nehladajte dalej. Prave ste ho nasli. Dakujem, pan Barta!
Zobraziť celé
Eva Kovacova
Chcela by som veľmi odporučiť túto spoločnosť, pretože hlavne v dnešnej dobe, keď je realitnou kanceláriou skoro každý sa to nedá ani porovnať. Takto by mali vyzerať realitné kancelárie. Všetko profi a okamžite hotové. Je to najlepšia realitná kancelária na trhu.
Zobraziť celé
Simona Klongová
Odporúčam všetkými 10timi 🙂 Stanko už od prvého stretnutia, maximálna profesionalita, všetko jasne vysvetlené, odpovedané na akúkoľvek moju otázku bez najmenšieho zaváhania. Pomoc so všetkým, či už hypotéka, úrady, partie majstrov, proste full servis na 1s*. Určite sa na nich obrátim znovu a už teraz sa teším na stretnutie. 🙂
Zobraziť celé
Miriam Uličná
Ďakujem za profesionálny a ľudský prístup. Vďaka vám predaj prebiehal plynulo. Rozhodne doporučujem
Zobraziť celé
Filip Čaran
Touto cestou by som sa chcela veľmi pekne poďakovať pánovi Lubošovi a Martinovi za perfektnú spoluprácu pri predaji nášho bytu. Predaj bytu cez túto realitnú kanceláriu jednoznačne odporúčam. Ľuboš a Martin stáli pri nás počas celej doby, zaujímali sa o naše pocity, snažili sa urobiť maximum a veru sa im to aj podarilo. Byt sa predal rekordne rýchlo, za cenu najbližšiu tej akú sme si stanovili. Počúvali naše požiadavky a naplnili ich do bodky. Na naše otázky reagovali promptne a počas celej doby ku nám pristupovali srdcom. Panovia snímam pred Vami pomyselný klobúk, ste naozaj profesionáli s veľkým srdcom. Ďakujeme za to, že ste.
Zobraziť celé
Ana Povolni Stano
So službami realitných kancelárií sú spravidla viac spokojní predávajúci. V prípade spoločnosti HOUSE & WEBER Vám viem zaručiť, že budete veľmi spokojný aj ako kupujúci. Stretnete sa s vysokou mierou profesionality, korektným prístupom, odbornosťou a ľudskosťou. Osobitne by som chcela vyzdvihnúť pána Vohrálika, ktorý si svoju profesiu vykonáva naozaj kvalitne. Od začiatku s nami komunikoval férovo, promptne reagoval na naše dotazy a bol veľmi ochotný a nápomocný počas celého obchodu. Obzvlášť si cením priebeh pripomienkovania zmluvnej dokumentácie, pri ktorom sme sa nestretli s neopodstatneným odmietnutím našich návrhov a úprav, ale s korektným jednaním, rozumnou argumentáciou a vôľou hľadať kompromisy. Či už sa rozhodnete pre predaj alebo kúpu nehnuteľnosti, realitná kancelária HOUSE & WEBER je skvelou voľbou a minimálne z mojej skúsenosti aj zárukou spokojnosti. Prajem všetko dobré v ďalšom pôsobení !
Zobraziť celé
Jana Králusová
Predaj zabezpečil Stanislav BARTA, ktorého môžem po svojej osobnej skúsenosti taktiež odporučiť za jeho profesionálny aj ľudský prístup. Predaj bol časovo náročný, keďže išlo o nehnuteľnosť – rodinný dom, ktorá nebola dokončená a tým pádom si vyžadovala klienta, ktorý zohľadní všetky aspekty stavby. Napriek všetkým skutočnostiam akou bola aj pandémia COVIDU sa predaj uskutočnil a prebehol bez najmenších problémov.
Zobraziť celé
Jaroslava Plastiaková
S pánom Bártom sa mi komunikovalo veľmi dobre. Veľmi si vážim ľudský prístup, bol príjemný, trpezlivý, láskavý, pohodový, rýchla odpoveď a  zrozumiteľná komunikácia. Všetko super, a v pohode.
Zobraziť celé
Peter Zelen
Začiatok predaja naštartoval p. Barta, ktorý svojimi radami a názormi dokázal zahodiť prvotné strachy, obavy a starosti, a nahradil ich vierou a dôverou, pretože ukázal aké hodnoty, schopnosti a znalosti môže klientovi poskytnúť. Obdiv pre jeho pevne dané pravidlá, ktoré potom pre klienta prinášajú úspech. Druhú fázu predaja zabezpečoval p. Vohrálik, ktorý okamžite všetko uviedol do pohybu, ukázal neuveriteľnú disciplínu a odbornosť, veci riešil obratom s trpezlivosťou a vyrovnanosťou, jednania boli rýchle a bezproblémové, vo všetkom bol maximálne nápomocný, trpezlivo odpovedal na moje otázky, rozhodnutie neovplyvňoval , ale radil, a nehnuteľnosť aj v týchto zložitých časoch predal za mnou požadovanú cenu, klobúk dolu a veľký rešpekt pred jeho pracovitosťou a schopnosťami. Môžem len skonštatovať, že klientove potreby a požiadavky sa naplnia bez toho, aby tomu musel venovať mimoriadne úsilie, obaja odviedli skvelú prácu a poskytli výnimočné služby.
Zobraziť celé
Zdenka Popelková
Pri predaji môjho bytu som ani na chvíľu neváhal pri rozhodovaní sa, na koho sa obrátiť s pomocou pri predaji. Pred pár rokmi som mal totiž možnosť kúpiť nehnuteľnosť a predávajúci využil vtedy služby pána Bártu. Vedel som, že vzhľadom na aktuálnu situáciu na trhu s nehnuteľnosťami nebude problém byt predať veľmi rýchlo. Je však dôležité ako tento proces absolvovať a byť pritom v absolútnej pohode a spoľahnúť sa na niekoho, že všetko prebehne hladko bez obavy, že sa stanete obeťou podvodu a vy na konci tohto procesu môžete makléra s kľudom odporučiť svojmu známemu. Opisovať vysokú profesionálnu úroveň foto-prezentácie je zbytočné, je ju vidieť na všetkých inzerátoch. Celý proces predaja prebehol podľa vopred prezentovaného harmonogramu a tak som vedel, kedy približne môžem očakávať podpis kúpno-predajnej zmluvy.
Zobraziť celé
Marián Zvac
Kúpa bytu v BA s p. Bartom znamenala profesionálny prístup, hladký priebeh a promptnosť. A to aj v rámci dodatočných záležitostí po ukončení procesu kúpy.
Zobraziť celé
Juraj Capiak
Spolupráca s p. Stanislav BARTA bola výborná, profesionálny, seriózny aj ľudský prístup. Moja doteraz jednoznačne najlepšia skúsenosť s realitným maklérom. Odporúčam.
Zobraziť celé
Katarína Víglašská
Spolupraca s pánom Bártom bola velmi pozitívna.Pán maklér bol ústretový,ochotný poradiť,vysvetliť. Podklady mal vždy pripravené a veci mali hladký priebeh. Obchod prebehol v pohode.Pana Bartu možem len odporúčať.
Zobraziť celé
Zlatica Šišoláková
Pán Barta sa s neľahkou úlohou popasoval absolútne profesionálne, informoval o každom kroku či zmene a dotiahol predaj do zdarného konca v dohodnutom termíne. Nemožno nič iné ako odporučiť.
Zobraziť celé
Jiří Kratsmar
Pri kúpe bytu so mnou komunikoval p. Barta, ktory mal veľmi profesionálny prístup a zároveň bol ochotný poradiť vo všetkých záležitostiach týkajúcich sa kúpy.
Zobraziť celé
Ivana Ďugelová
Výborný, profesionálny prístup. Bol som veľmi spokojný. Celý priebeh riešenia predaja je bez starostí a problémov. O všetko sa postarajú. Musím vyzdvihnúť prácu p. Stanislava Bartu jeho vystupovanie je vskutku na vysokej úrovni. Všetkým odporúčam!
Zobraziť celé
Tibor Drahoš
Kúpa môjho bytu bola pre mňa zázrakom. Veľké ďakujem patrí pánovi Bartovi, ktorý ma počas procesu kúpy bytu sprevádzal, vybavoval všetky veci, mne len prichádzali maily alebo telefonáty s ďalším postupom. V relatívne krátkom čase (4 mesiace – z toho júl, august som väčšinou bola mimo Bratislavy) som kúpila a presťahovala sa do svojho bytu a sen sa stal skutočnosťou.
Zobraziť celé
Faustína Lucia Dikantová
Predávali sme byt rok v inej realitnej kancelárii, žiaľ bez úspechu. Páni z HOUSE & WEBER nám predali byt za 1,5 týždňa a za vyššiu cenu ako sme pôvodne chceli!!! Ako? Netuším, ale oni vedeli presne čo robia. Profesionálny prístup bol samozrejmosťou. Od začiatku sme vedeli plán predaja a čo sa bude diať. Veľmi odporúčam každému, kto nevie na koho sa treba obrátiť. 👍👍👍 Ďakujeme Vám veľmi pekne!
Zobraziť celé
Jana Be Ka
Ďakujem veľmi pekne, že ste mi pomohli prenajať môj byt. Páči sa mi ako ste urobili v byte home staging, a tiež fotografie boli super. Celkovo prezentácia nehnuteľnosti na top úrovni 🙂 Oceňujem aj Vašu prácu na sociálnych sieťach. Fajn video na úvod, to sa mi veľmi páčilo, samozrejme, nielen to. Ďakujem tiež za trpezlivosť so mnou ohľadom tých právnických vecí…
Zobraziť celé
Mária Oravská
Ďakujem veľmi pekne za pomoc pri sprostredkovaní prenájmu bytu. S p. Vohrálikom som sa spoznala pri kúpe bytu a bola som veľmi milo prekvapená jeho profesionalitou a príjemným vystupovaním. Všetko presne naplánované, termíny dodržané, pre nás žiadne starosti. Práve pre túto skúsenosť, som ho znova oslovila pri sprostredkovaní prenájmu bytu. Podpísala som zmluvu o sprostredkovaní s kanceláriou House & Weber a už do dvoch týždňov boli výsledky. Všetko zariadili p. Vohralík aj s p. Žinčíkom, ktorý je rovnako príjemný ako p. Vohralík, o nič som sa nemusela starať. Vypracovali zmluvy, obhliadky, prebratie bytu, ja som len prišla na podpis. Perfektná komunikácia a trpezlivosť. Určite odporúčam a keď budem znova potrebovať pomoc s realitami, nebudem váhať ich znova osloviť. Prajem veľa úspechov v ďalšej práci.
Zobraziť celé
Renáta Kulišková Ambrová
Maximalna spokojnost, vysoka profesionalita, mozem len odporucit! Ak chcete kupit ci predat nehnutelnost bez problemov a obehovaciek uradov, toto je realitka, ktoru hladate. Dakujem za vsetko!
Zobraziť celé
Soňa Halásová
Ďakujem veľmi pekne za profesionálny prístup a neustálu informovanosť o procesoch, o ktorých som netušila ako veľmi veľa je. Pan Vohrálik ma božskú trpezlivosť odpovedať na otázky a neuveriteľny prehľad o všetkých procesoch, kde som nemusela spraviť takmer nič. Ďakujem za pomoc aj pri financovaní, bolo to na tesno, ale vďaka vám máme teraz bývanie podľa predstáv.
Zobraziť celé
Darina Lišková
Po 10 mesiacoch neúspešných pokusov o predaj môjho bytu cez iné kancelárie mi vašich 10 dní a suma o 11 000 eur vyššia vyrazila dych. Nenájdem asi vhodné slová, ktorými by som opísal ako veľmi to pre mňa a moju rodinu znamená. Ďakujem pánovi Žinčíkovi, že sa nevzdal a presvedčil ma o tom, že nie je služba ako služba. Skvelý prístup až do posledného podpisu a neoceniteľné rady počas predaja. Získali ste si moju dôveru a to je to najviac, čo viem odporúčať.
Zobraziť celé
Maroš G.
Ďakujem veľmi pekne kancelárii za vrátenie dôvery v služby na Slovensku. Od prvého kontaktu som neustále vedel o všetkom, čo sa v predaji môjho bytu deje. Pravidelné kontaktovanie, spoločné riešenia, rozhodovanie ostalo bez nátlaku na mojej strane s odporúčaním profesionálneho prístupu pána Vohrálika. Naplánovaný celý priebeh predaja až po odovzdanie bytu a dodržané na deň presne. Takto si predsatvujem moderný prístup spoločnosti v dnešnej dobe. Držím palce pri ďalších obchodoch a mám prosbu, nepoľavujte.
Zobraziť celé
Juraj Černý

Blog

Čaká nás rast alebo pokles cien nehnuteľností?

Exkluzivita ako nástroj kancelárie pre vyššie zhodnotenie

Sú ceny nehnuteľností navyšované umelo? Časť 2.

Sú ceny nehnuteľností navyšované umelo? Časť 1.

Skutočný príbeh spoluzakladateľa „HOUSE“ Martina.