ANALÝZA TRHU A NASTAVENIE CENY

Nie každý byt je vhodný pre každého a nie všetky ulice v rámci jednej lokality majú rovnakú cenu. Aby sa z bytu nestal znehodnotený ležiak pôsobiaci ako problémová nehnuteľnosť a aby ste získali z predaja maximum, je dôležitá podrobná analýza trhu pre konkrétnu nehnuteľnosť. Každá je iná, každá je výnimočná a každá si zaslúži svoju špeciálnu pozornosť.

BÝVANIE AKO Z ČASOPISU

Je rozdiel predávať nehnuteľnosť a je rozdiel predávať domov. Súčasťou našich služieb je predaj nehnuteľností s ukážkou ich maximálneho potenciálu. Cieľom prezentácie je zaujať čo najviac klientov, ktorý pre seba hľadajú vysnívané bývanie a často nájdu inšpiráciu práve v časopisoch. Upravená nehnuteľnosť teda nie je benefitom iba pre predávajúceho, ale rovnako tak pre budúceho majiteľa, ktorý tak ušetrí nemalé financie za návrh od profesionálov.

PROFESIONÁLNY FOTOGRAF

Nie nadarmo sa hovorí, že fotografia predáva. Ak sú raz steny vašej nehnuteľnosti biele, na fotografiách musia byť rovnako biele. Doby fotenia maklérov na mobil z rôznych výšok a uhlov sú pri profesionálnom predaji už dávno preč, aspoň tých, ktorých finálna prezentácia vašej nehnuteľnosti skutočne zaujíma. Profesionálny realitný fotograf s technikou vybavenou presne na zachytenie detailov a s vierohodným zobrazením skutočného stavu nehnuteľnosti je to, čo pomôže zaujať budúceho kupujúceho pri prezentácii.

MARKETINGOVÍ ŠPECIALISTI

Napísať zopár slov a nezachytiť podstatu toho čo kupujúcich zaujíma, vyvesiť inzerciu na portál s domácimi fotkami od majiteľov, či dokonca bez nich a čakať, že sa záujemci pohrnú, to dokáže väčšina maklérov, a takto si to zvládnete inzerovať aj sami. Ak je vašim cieľom predaja maximalizovanie zisku v čo najkratšom čase, treba kráčať s dobou. Texty písané špeciálnym jazykom, práca na sociálnych sieťach, bannerové kampane a zakúpené reklamné pozície naprieč celým internetom, to je cesta k spoločnému cieľu. Našou prácou nie je na telefonáty čakať, našim prístupom aktívne vyhľadávame kupujúceho a vytvárame priestor pre úspešné dotiahnutie obchodného prípadu vo váš prospech.

OBHLIADKY

Celá doterajšia prezentácia smeruje práve k tomuto najzásadnejšiemu okamihu. Získať klienta na obhliadku je práve to, čo celou profesionálnou prezentáciou sledujeme. A rovnako ako navnímal vašu nehnuteľnosť ako jedinečnú z ponuky, rovnako tak čaká záujemcu profesionálny prístup pri osobnej obhliadke. Tá musí byť pre klienta nielen zážitkom, ale rovnako tak musí splniť jeho záujem dozvedieť sa o nehnuteľnosti čo najviac a do detailov. A tak máme strop na počet nehnuteľností pod správou jedného makléra aby v každom okamihu od úvodného telefonátu až po osobnú obhliadku dokázal v každom momente zodpovedať na akúkoľvek otázku z portfólia nehnuteľnosti o ktoré sa stará.

PRÁVNE PORADENSTVO

Kým v procese nenastanú komplikácie, je to také ľahké a zvládne to predsa každý. Ak sa však objavia prvé náznaky problémov pri zmluve, dohodnutí podmienok, úschove financií, načasovaní úverových zdrojov či pozastavenia konania na katastri, je dobré mať pri sebe partnera na ktorého sa viete spoľahnúť. Naše právne služby boli zaradené medzi najlepšie aj medzi samotnými právnikmi či advokátmi, a to nám dáva len ďalšie potvrdenie kvality, ktorá za nami stojí a pomáha nám riešiť procesy spojené s vašou nehnuteľnosťou a prevodom vlastníckych práv.

POPREDAJNÝ SERVIS

Podpísaním kúpnej zmluvy však predaj z našej strany nekončí. Nastavenie protokolárneho odovzdania nehnuteľnosti, asistencia pri prepise energií, prejdenie si a zaslanie zoznamu dôležitých krokov, na ktoré po predaji netreba zabudnúť, či poradenstvo v prípade daňových povinností vyplývajúcich z predaja a prihlásenia nehnuteľnosti. V každom kroku celého procesu sme vašou oporou a istotou.

OSOBNÝ MAKLÉR

V dôsledku rýchlych zmien na trhu je dnes – viac ako kedykoľvek predtým – náročné nájsť spoľahlivého makléra, ktorý svoju prácu vníma ako poslanie a uvedomuje si svoju zodpovednosť za tak hodnotnú transakciu, akou predaj Vašej nehnuteľnosti je. Prehľad na trhu, komunikačné, obchodné a vyjednávacie schopnosti, vystupovanie, analýza, právny presah, katastrálny prehľad či marketingové myslenie. To je iba časť nárokov, ktoré kladieme na našich maklérov pre dosiahnutie spoločného cieľa – predať Vašu nehnuteľnosť čo najvýhodnejšie.

Blog

Čaká nás rast alebo pokles cien nehnuteľností?

Exkluzivita ako nástroj kancelárie pre vyššie zhodnotenie

Sú ceny nehnuteľností navyšované umelo? Časť 2.

Sú ceny nehnuteľností navyšované umelo? Časť 1.

Skutočný príbeh spoluzakladateľa „HOUSE“ Martina.