O nás

Mgr. Ľuboš Žinčík, konateľ

“Maklérsku kanceláriu HOUSE & WEBER sme založili po dlhoročných skúsenostiach jednotlivcov ako odpoveď na silnejúci dopyt po kvalitných slúžbách, nadštadardnom servise, výbornej komunikácii a obojstrannej dôvere. Celý tím našej kancelárie neustále pracuje v prospech našich klientov, nielen pri samotnom predaji, ale aj v rámci poradenstva po samotnom prevode nehnuteľností. Profesionálnym prístupom špecialistov v celom procese dokážeme z nehnuteľnosti vytvoriť domov a od jej jedinečnej prezentácie, cez cielený marketing až po kvalitný servis advokátskej kancelárie s najvyššiou právnou ochranou predať nehnuteľnosť za najvýhodnejších podmienok. V celom procese predaja je náš klient našim partnerom, je neustále o všetkom informovaný a oboznámený o všetkých ďalších potrebných krokoch pre úspešné a bezpečné dokončenie obchodu.”

Mgr. Ľuboš Žinčík, konateľ

Bc. Martin Vohrálik, LRM, konateľ

Bc. Martin Vohrálik, LRM, konateľ

Maklérska kancelária
HOUSE & WEBER

Zatvorte oči a aspoň na chvíľku si predstavte bezstarostný svet, v ktorom by ste nemuseli  vôbec nič riešiť, pretože všetky zložité rozhodnutia by niekto vyriešil za vás. Niekto, kto by presne tušil po čom túžite, no zároveň vedel aj to, ako to pre vás získať! Nebolo by to úžasne jednoduché?

„My, v HOUSE & WEBER, veľmi dobre vieme, aký zložitý proces je predaj či kúpa nehnuteľnosti a sme pripravení vydať sa na túto náročnú životnú cestu s vami. Prevedieme vás všetkými jej úskaliami hladko a bez komplikácií, staneme sa vašim poradcom, pravou rukou, no najmä vašim partnerom. Budeme tu po celý ten čas pre vás, pripravení počúvať a hájiť všetky vaše záujmy. Zverte vašu dôveru do našich rúk a dovoľte nám poniesť toto pomyselné bremeno za vás. Veríme, že na konci našej spoločnej púte sa váš sen o bývaní premení na skutočnosť a my sa rozlúčime spokojným podaním rúk. My však budeme pripravení sa s radosťou na túto cestu  s vami kedykoľvek vydať opäť.

Sme HOUSE & WEBER, váš partner na ceste za splneným snom o bývaní.“

Blog

Čaká nás rast alebo pokles cien nehnuteľností?

Exkluzivita ako nástroj kancelárie pre vyššie zhodnotenie

Sú ceny nehnuteľností navyšované umelo? Časť 2.

Sú ceny nehnuteľností navyšované umelo? Časť 1.

Skutočný príbeh spoluzakladateľa „HOUSE“ Martina.